İnsan KaynaklarıLenaCars olarak odak noktamız insana saygı ve çalışana değer prensibinden hareketle yüksek çalışan memnuniyetidir. Biz biliriz ki, mutlu çalışanlar, mutlu müşteriler kazandırır ayrıca bir şirketin gelişimi, kazanımları çalışanlara verilen değer ile doğru orantıya sahiptir. Aynı şekilde mutlu çalışanlar, doğru insan kaynağının şirkete gelişinde en önemli etkendir. 


Müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru pozisyonda görevlendirerek, çalışanlarımızın performansını en yüksek seviyeye taşıyor, mutlu bir ortamda çalışmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Çalışanlarımızın gelişimini çok önemsiyoruz. Bu doğrultuda pozisyon ve sorumluluklarının gereği konularda eğitim çalışmaları düzenleyerek bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı sunmaya çalışıyoruz.  

Çalışanlarımızın değerlendirmesinde hem kalitatif hem de kantitatif yaklaşımlara dayanan performans yönetim sistemi uyguluyoruz. Terfi ve ücret zamlarında performans yönetim sistemini esas alıyoruz. Temel amacımız çalışanlarımızla uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek. Tüm ofisimizi çalışanlarımızın mutlu, kendini evinde hissedebileceği şekilde dizayn etmeye çalışıyoruz.

Kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, modern bir insan kaynakları politikası uygulayarak çalışanlarımızın her zaman yanında olacağız.

Açık Pozisyonlarımız

LenaCars'ın huzurlu, mutlu çalışanları arasına katılmak, iş başvurusunda bulunmak için özgeçmişinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.


Whatsapp Telefon