İlkelerimiz
Güvenilirlik
Otomotiv sektöründe özellikle araç kiralama ve 2.el oto alım satım iş kollarında en önemli husus güvenilirliktir. LenaCars olarak siz değerli müşterilerimizin araç alırken ya da kiralarken ödeyeceği her kuruşun ne denli değerli olduğunun farkındayız. Bu sebeple LenaCars olarak temel amacımız "para değil güven kazanmaktır"  

Dürüstlük
LenaCars akademik geçmişi de olan profesyoneller tarafından kurulmuştur. LenaCars ile çalıştığınızda dürüstlüğü aldığınız hizmetin her aşamasında hissedersiniz. Dürüstlük ilkesinin gereği LenaCars satış sonrası da her zaman sizin yanınızdadır. 

Sürdürülebilirlik
LenaCars olarak bugünü olduğu gibi, geleceği de planlar, stratejik yol haritamızı, hareket planlarımızı sürdürülebilirlik temelinde uygularız.   

Şeffaflık
Attığımız her adımda müşterilerimizi ve tüm paydaşlarımızı düzenli bilgilendirir, şeffaf yaklaşırız. Sözümüzün eri olarak yerine getiremeyeceğimiz hizmeti taahhüt etmez, para kazanmaktan çok güven kazanmayı önemseriz.

Kazancı Hak Etmek
Aracınızı satın alırken, araç satışı yaparken ya da en uygun aracı size kiralarken, şeffaf, hızlı, en doğru şekilde hareket ederek, bütçenizi en doğru şekilde yönetmenize katkı sunarız. Hizmetlerimiz karşılığında kazanacağımız parayı sonuna kadar hak ettiğimizi size hissettirmek ve yaşatmak temel ilkelerimizden birisidir.

Müşteri Odaklılık
Müşterilerimiz bizim misafirlerimiz ve misafirlerimiz de baş tacımızdır. Misafirlerimizin memnuniyeti ve mutluluğu bizim için en önemli değerdir. Tüm hizmetimizi bu prensip doğrultusunda sunarız.

Küresel Düşünmek 
LenaCars doğduğu ilk günden itibaren yerel dinamiklere hakim olmakla birlikte küresel bakış açısına sahiptir. Şirketin kuruluş dinamiklerinde ve genlerinde çok uluslu çalışma modeline yatkınlık ve uyum yer almaktadır. Bu doğrultuda LenaCars kısa bir süre içerisinde sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da da iş ortaklarına sahip olmayı ve güçlü bir işbirliği geliştirmeyi başarmıştır. 

Sizden Birisi Olmak
Lena isminin anlamı “içimizden biri, bizden biri” demektir. Bu sebeple LenaCars empati yaparak kendisini sizin yerinize koyup, sizden birisi olmayı taahhüt eder.

Önce Dostluk, Sonra Ticaret
LenaCars ticareti öncelikli olarak düşünmeden size yardımcı olur. Sağlam temele oturmuş dostluk ticareti de kendiliğinden getirir. Hiçbir hizmet sunmamış olsak bile misafirlerimize her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Siz mutluysanız, biz de mutluyuzdur.  

Değer Katmak
LenaCars olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde, hem müşterilerimize hem de ekosistemimizde yer alan tüm iş ortaklarımıza değer katmak bizim için esastır. Bu sebeple iş süreçlerimizi, takımımızı sürekli gelişen ve geliştiren dinamik bir yapı temelinde şekillendiririz. Bu noktada sürekli gelişimi önemsemekle birlikte geliştirmeyi de ihmal etmeyiz. Yeni teknolojileri, değişen pazar dinamiklerini güncel takip eder, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve tüm ekosistemimizle edindiğimiz bilgileri paylaşmaktan geri durmayız. 


Whatsapp Telefon