HakkımızdaHakkımızda
LenaCars markası, Türkiye’nin dört bir yanında araç kiralama ve 2.el araç ve kiralama sektörüne dair yapılan detaylı fizibilite ve araştırmaların sonucunda 2018 yılında “otomobilde en güvenli rotayı” siz değerli müşterilerine çizmek üzere kurulmuştur. Şirket kurucuları hem akademik hayatta hem de profesyonel iş hayatında ulusal ve uluslararası başarılı bir geçmişe ve birikime sahiptir. 
LenaCars’ın temel işi; sizin yanınızda, sizden birisi olarak bireysel ya da kurumsal araç alım, satım, kısa ve uzun dönem kiralama ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü üretmektir. İnternet, hayatımızın içinde gündelik yaşantımız ve ihtiyaçlarımızın çözüm noktası olsa da, 2.el otomobil araştırma, bulma ya da araç kiralama süreci hala çok sancılıdır. Bu süreci sizler için profesyonelce ele alıp öncelikle ihtiyaç analizini yapıyor, sizin için ihtiyacınıza uygun en doğru aracı belirliyoruz. Eğer varsa mevcut aracınızı en doğru değerleme ile güvenli şekilde satmanızı, araç satın almanızı, ya da en uygun fiyat ve güvenle araç kiralamanızı sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için araç alımı, satımı ya da kiralama konusunda gerekli tüm adımları titizlikle takip ediyor ve memnun olmanız için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. 

LenaCars markası bebek ve çocuk yayıncılığı konusunda uzmanlaşmış Lena Mama Yayıncılık Ticaret A.Ş.'nin tescilli markasıdır. Lena Mama Yayıncılık Ticaret A.Ş. 2023 yılında Global bir organizasyon olan Fast Company Business tarafından hazırlanan mali performansa dayalı "Female Founders 100"  sahibi ya da ortağı kadın olan, fark yaratan şirketler listesinde yer almıştır. 

Lena Mama Yayıncılık Tic. A.Ş. marka çatısı altında yer alan markalar
sarjagel.com
Otomotiv endüstrisi büyük bir dönüşümün içerisinde. Bu dönüşüm, bir geliştirmenin çok ötesinde köklü bir değişim. Bu köklü değişim pek çok soru işaretini de beraberinde getiriyor. Hepimizin aklında benzer sorular var. Elektrikli araç almalı mıyım? Alırsam aracımı nasıl şarj edebilirim? Şarj cihazını nasıl tedarik eder ve kurulumunu sağlarım? İşte tam bu noktada sarjagel.com markası tüm sorularınıza büyük bir içtenlikle yanıt bulmanızı, aynı zamanda aradığınız hizmet ve ürün seçeneklerini, karşılaştırma yaparak güvenle, kolayca satın almanızı sağlıyor.

Lena & Mama Yayınevi;
Annelerin bebekleriyle ilgili eşsiz anlarını geleceğe taşıyabilecekleri özel defterler, 0-6 ay, 6-12 ay, 12-24 ay ve 2-4 yaş arası gibi farklı dönemlere yönelik eğitici kitaplar tasarlamak amacıyla kurulmuştur. Annelere ve çocuklarına yönelik yayınlarımızın yanı sıra, deneyip memnun kaldığımız seçkin bebek ürünlerine de sanal mağazamızda yer vermekteyiz. Kendi üretimimiz olmayan ürünleri mağazamıza dahil ederken “ancak ve ancak kendi çocuklarımızda güvenle kullandığımız ürünleri satışa sunarız” prensibiyle hareket etmekteyiz.

Kültür AĞI;
Kültür girişimcilerini, sanatçıları, yazarları, yönetmenleri, yapımcıları, yayıncıları ve diğer kültür profesyonellerini bir araya getirir. Kültürel sektörlerin hem ortak hem kendilerine has sorunlarına birlikte çözüm üretmeyi amaçlar. Platformun üyeleri, bir yandan kolektif bir üretim ortamına dahil olurken bir yandan da diğer üyelerle birebir iletişme geçerek ikili projeler geliştirebilir, iş ortaklıkları kurabilirler. 

KREKSA
Merkezi ve yerel yönetimlerin kültürle ilgili birimlerini, özel kültür kurumlarını ve kültür alanında çalışan profesyonelleri güvenilir araştırma, danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle destekler. Kültür endüstrileri ve yaratıcı sektörler, sanat ve kültür yönetimi, kültür politikaları, kültür ekonomisi, yaratıcı şehir, kamusal sanat, kültürel ifadelerin çeşitliliği, toplumdaki dezavantajlı gruplar, alt-kültür, toplumsal cinsiyet eşitliği, kültür mirası ve kültür turizmi kavramları odağında projeler geliştirir, araştırma ve analizler gerçekleştirir, strateji ve politika üretir. Her düzeyden akademi ve sektör temsilcilerinden oluşan geniş iletişim ağı sayesinde, bünyesinde gerçekleştirilecek her proje için, o projenin ihtiyaçlarına en uygun çalışma ekibini oluşturur.

ARTENPRENEUR
Sanatçılar için girişimcilik eğitimleri sunar. Web sitesi üzerinden sanat yönetimi, markalaşma, pazarlama, kaynak geliştirme, telif hakları hukuku, kültür sanat alanında ağ oluşturma, sanat ve teknoloji gibi başlıklarda sunulan dijital eğitimlerin yanı sıra Türkiye'nin çeşitli illerinde sanatçılara yönelik yüz yüze eğitimler, çalıştaylar ve ilham veren sohbetler gerçekleştirilir.


Whatsapp Telefon